Carl Taylor Kurucular

Azimli ve yenilikçi bir iş adamı olan Carl Taylor, basit bir aile çiftliğini, Amerika’nın 12.000 hektarlık en büyük patates yetiştiricilerinden birine dönüştürmüştür. Ayrıca, sahip olduğu çiftliği genişleterek ülkedeki en iyi hayvan yetiştiriciliği şirketlerinden biri haline getirmiştir. Carl bu başarıyı, ileri görüşlü olmasının yanı sıra, arazi, ekipman ve teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde elde etmiştir.

Kyäni’yi kurma aşamasında, Linda Taylor şu şekilde düşünmüş: “Bu organizasyon kendimiz için ihtiyaç duyduğumuz bir şey değil. Aksine, bu diğer insanlara yardımımız dokunabileceği için yapmamız gereken bir şey.” Car Taylor, aynı konuda şu ifadeleri kullanmıştır: “ Bir ticari işletme, yardımseverlik barındırmıyorsa başarılı da olamaz.” Bu ideallerinden dolayı, Taylor’lar; Kyäni’nin Caring Hands ve Potato Pak programlarına büyük katkılarda bulunmuşlardır.

Carl Taylor, stratejiye ve işbirliğine gönülden inanan ve bu inancının verdiği azimle insanları ve fikirleri bir araya getirerek ticari ilişkileri şekillendiren bir kişidir. Şirket kurucusu olarak Carl Taylor, Kyäni’ye yepyeni fikirler, yenilikler ve başarılar katmaktadır.