Kirk Hansen Kurucular

Kirk Hansen, başarılı, çok kuşaklı bir aileden gelen, hayatını Kyäni’ye adamış bir iş adamıdır. Çok erken yaşlardan itibaren Kirk Hansen, ailesinin küçük petrol şirketinde özel görevlerde yer almıştır. Henüz oldukça gençken, Kirk Hansen; petrol işindeki ticari kamyonların uzun mesafeli sevkiyatlarının organize edilmesinde görevlendirilmiştir. Kirk Hansen, aile şirketlerinin petrol dağıtım işini; daha büyük rakipleri böyle bir iş fırsatının varlığını fark etmeden çok daha önce kurmuştur. Gayrimenkul, restoranlar ve oteller zinciri ile aile işlerinin büyümesini sağlamıştır. Kirk’ün, bozulmaya yüz tutmuş bir mülkü satın alarak bunu ülkenin en büyük petrol dağıtım şirketlerinden birisi haline getirmesi, kazanan stratejileri tasarlama ve yürütme becerisinin bir kanıtıdır. Kirk Hansen, bir fırsat gördüğünde, bu fırsatı başarıya dönüştürebilmek için yeni yetenekler geliştirir.

Kirk ve eşi Rebecca, Kyäni’yi kurmaya karar verdikleri dönemleri Rebecca şu şekilde anlatmaktadır: “Önemli ayrıntılar üzerinde ne kadar uzun saatler harcadığımızı ve uzmanlarla görüştüğümüzü hatırlıyorum.”. Kirk ve Rebecca, Kyäni’yi Network Marketing endüstrisinde önce güç haline getirmek için ticari sezgilerine ve yeteneklerine odaklanmışlardı. Ancak, Kyäni’yi eşsiz kılan unsur finansal bir başarının çok daha ötesindedir. Kirk Hansen bu fikri şu sözle ifade etmektedir: “Kendinizi dolar ve cent ile ölçmeye başladığınızda yanlış ölçü birimini kullanıyorsunuz demektir. Bizim odak noktamız ise insanların yaşamları üzerinde oluşturduğumuz pozitif etkidir.”. Kirk ve Rebecca; sahip oldukları vizyonu Kyäni iş ortakları ile paylaşıyorlar. Bu sayede, Kyäni’nin hedeflerine odaklanmasını ve refah dağıtmasını sağlayan liderlik becerileri üzerinden iş ortaklarının hayallerine ulaşmalarına destek oluyorlar.

Kirk Hansen Kyani’ye Hoş Geldiniz

Kyani olarak, yaptığımız her şeyin temelini oluşturan bir misyonumuz var. Bu misyon, “sağlık ve fırsat sağlayarak umut olmak, daha iyi bir yaşam sözü vermektir”. Misyonumuz bizi yönlendiren şeydir ve iki şeyden ötürü bunu yerine getirmeyi başarabiliyoruz: Harika ürünlerimiz ve sıkı bir çalışma.

Kyani olarak sunduğumuz ürünlerin birinci sınıf olduğu, doğanın ve bilimin sunabilecekleri arasından en iyisini temsil ettiği konusunda ısrarcıyız. Ayrıca, çalışkan İş Ortaklarımız için sektördeki en iyi ödeme planını sunmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Bu tür yüksek standartlar kolay oluşmayabilir; ancak, Kyani’nin kurucu ailelerinden doğal olarak gelmektedir. Hansen ve Taylor aileleri; dürüstlük, çalışkanlık ve sadakat değerlerinin

başarılı bir işletme oluşturmak için son derece önemli olduğu konusunda ısrarcı olan ebeveynler tarafından yetiştirildiler. Yapmış olduğumuz iş girişimlerinde hiç başarısız olmamamızın nedeninin bu değerler olduğuna inanıyoruz. Petrolden çiftçiliğe, emlaktan restoranlara bu değerler, bizi her zaman başarıya götüren rehberimiz olmuştur. Müşterilerimiz, bizden aldıkları herhangi bir ürünün en iyisi olduğuna emin olabildikleri için, onlar da bu değerlerden faydalanmaktadır. Hem yaşadığımız hem de öğrettiğimiz değerleri en iyi şekilde uygulayarak, İş Ortaklarımız da yeterli gayreti göstererek benzer başarılar elde edebilirler.

Bu katalogda, sunduğumuz her ürüne ve hizmete yansıyan misyonumuz ve değerlerimizi göreceksiniz. Sağlık Üçgeni ve Fleuresse ürün grubumuzdaki en iyi ve en etkili doğal içeriklerden, İş Ortaklarımız için sunduğumuz kazançlı ödeme planımıza kadar Kyani’nin, müşterilerine eşsiz bir kalite ve İş Ortaklarına sınırsız fırsatlar sunmak üzere tasarlandığını göreceksiniz.

Müşteri veya İş Ortağı, Kyani’ye ne sıfatla gelmiş olursanız olun ürünlerimiz, hem iç hem de dış sağlığınızı korumanıza ve iyileştirmenize yardımcı olarak daha sağlıklı bir yaşam elde etmenizi sağlayabilir. Bir İş Ortağı olarak ailemize katıldıysanız, aynı zamanda iyi bir gelir, Rüyalarınızdaki Araba (Dream Car) ve dünyanın dört bir köşesine egzotik teşvik gezileri kazanma fırsatı sunuyoruz. Ve en önemlisi, Caring Hands ve Potato Pak sosyal yardım projeleri aracılığıyla sizlere, gerçekten ihtiyacı olanlara yardım etme fırsatı sunuyoruz.

Kyani’ye gelme sebebiniz ne olursa olsun, sizi önünüze sunulan fırsatlardan yararlanmaya davet ediyorum. Daha iyi hissetmek ve en iyi şekilde görünmek için Kyani ürünlerini günlük olarak kullanın. Kendiniz ve sevdiğiniz insanlar için hayatınızı değiştirecek türden bir gelir sağlamak için Kyani iş fırsatı ve Kyani Pro’da size sunulan eğitimden faydalanın.

Hayallerinizdeki hayatı yaşayın. Kyani’yi yaşayın.

Saygılarımla,

Kirk Hansen
Kyani Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı

Kirk Hansen Size bir Mesajı var!