Kyani Fiyat Listesi En uygun Fiyatlar ve Kampanyalar

Kyani Fiyat Listesi

 • %100 Güvenilir

  Siparişlerinizi Türkiyedeki tek Kyani Merkezinden adınıza kesilen fatura ile gönderiyoruz. Ürünlerimiz Garantili ve Orijinal Üründür.

 • %100 Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

  Siparişlerinizi 60’dan fazla ülkede anlaşmalı olduğumuz Kargo Şirketleriyle direk Merkez Depolarımızdan güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Sadece bir tıklama ile 7/24 hizmet veren Whatsapp Bilgi ve Sipariş hattımızadaki Uzman Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hemen tıklayın

 • %100 En iyi Fiyat Garantisi

  Sizin siparişinizi nereden oluşturduğunuzun hiç bir önemi yok çünkü biz size 60’dan fazla ülkede ürünlerimizi en uygun fiyata sahip olma garantisini veriyoruz.

Wellness Üçgeni 3 Ürün 1 Sistem

Kyäni Wellness Üçgeni SET İçeriği: Nitro FX +Sunrise + Sunset.

Perakende Fiyatı: 1647 ₺
Autoship’li Fiyatı: 1407 ₺

Kyäni Plus Wellness Üçgeni SET İçeriği: Nitro Plus +Sunrise + Sunset.

Perakende Fiyatı: 1814 ₺
Autoship’li Fiyatı: 1528 ₺

Kyani Fiyat Listesi Ürünlerin tek olarak Fiyatları

Kyäni Sunrise

Perakende Fiyatı: 628 ₺
Autoship’li Fiyatı: 586 ₺

Kyäni Sunset

Perakende Fiyatı: 470 ₺
Autoship’li Fiyatı: 436 ₺

Kyäni Nitro FX

Perakende Fiyatı: 732 ₺
Autoship’li Fiyatı: 669 ₺

Kyäni Nitro Plus

Perakende Fiyatı: 894 ₺
Autoship’li Fiyatı: 975 ₺

HL5 Hidrolize Kolajen

Kyäni HL5, sağlıklı cilt, saçlar ve eklemleri desteklemek, esnek kas gelişimi, artırılmış yağ metabolizması, uzun süreli enerji gibi konularda yardımcı olacak maksimum emilim için hidrolize edilmiş doğal kolajen protein desteğidir.

Kolajen, vücudumuzda sudan sonra en bol bulunan ikinci materyaldir. Vücudumuzdaki bağlayıcı dokuların güçlü kalması ve işlevselliği, genç görünümlü bir cilt, sağlıklı saçlar, tırnaklar ve kaslar için çok önemlidir. Kolajeni, vücudumuzu bir arada tutan bir yapıştırıcıya benzetebiliriz.

Yaşlandıkça, vücudumuzdaki doğal kolajen üretimi azalır. Kırışıklıklar, yıpranmış saç ve tırnaklar, hareketsizlik ve eklem sorunları yaşlanma sürecinin sonuçlarıdır.

Perakende Fiyatı: 949 ₺
Autoship’li Fiyatı: 886 ₺

Fit20 Hidrolize Performans Proteini

İster ağırlık kaldırın, ister koşun veya sadece günlük “yapılacaklar” listenizi bitirmeye çalışın vücudunuz birçok nedenden dolayı protein açlığı çeker. Protein sadece antrenmanlardan sonra toparlanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, ayrıca kemik sağlığını da destekler ve kasların gelişmesini sağlar. FIT20, uzun süreli enerji için Magnezyum takviyesi içerir ve yüksek kaliteli içerik karışımı, otla beslenen hayvanlardan elde edilmiş 20 gram whey protein izolatı ve hidrolize kolajen ile protein ihtiyaçlarınız için çözümdür.

Perakende Fiyatı: 654 ₺
Autoship’li Fiyatı: 616 ₺

Kyani ON Dikkat, Berraklık ve Enerji

Hayata ‘ON’ Numara Destek!
Hayatta Net OL! Enerji ve Berraklık ON’da.
Ahududu ve Greyfurt Aromalı B kompleks Vitaminleri ve Bitki Ekstreleri İçeren Takviye Edici Gıda

Bir çoğumuz sıkı çalışmaya ve yıpranmaya hayran olunan ve bu yüzden övgü bile aldığımız bir dünya düzeninde yaşıyoruz. İster hem iş hem ev hayatına yetişmeye çalışan bir anne olun, ister iyi bir başlangıç için durmadan çabalayan genç bir girişimci olun, ister sürekli toplantılarda olan güçlü bir ticari yönetici olun, her şeyi bir arada yapmaya çalışıyoruz.
Tüm bu yoğun süreç yorgun, bitkin ve umutsuz hissetmemize neden olabilir. Hepimizin isteği ise yorgunluk ve bitkinliği azaltarak enerjik yaşama destek veren bir çözüm.
Kyäni olarak biz sıkı çalışmayı takdir ederiz ama çalışırken yaşam konforumuzu korumayı daha çok takdir ederiz.

Perakende Fiyatı: 448 ₺
Autoship’li Fiyatı: 412 ₺

Kyani Origin Makro Besin Origin ile beslenmenizin kontrolünü kendi ellerinize alın

Kyäni Origin ile beslenmenizin kontrolünü kendi ellerinize alın. Bu lezzetli bitki bazlı shake, ağız sulandıran çikolata ve vanilya aromalarına, bezelye, bal kabağı ve ayçiçeği çekirdeğinden elde edilen özel bir protein karışımına sahiptir.

Origin ayrıca vücudunuzun, dolaşımını ve besin emilimini destekleyen önemli bir sinyal molekülü olan Nitrik Oksit üretmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri sağlar(içinde bulunan L-Sitrulin sayesinde). Buna Nitro Effect” denir ve Origin’in sağladığı temiz, bitki bazlı makro besinlerden en iyi şekilde yararlanmak için vücudunuzun ihtiyacı olan şeydir.

Kyâni Origin, ideal kilonuzu korumanıza, egzersizlerden sonra toparlanmanıza ve sevdiğiniz aktif hayatı yaşamanıza yardımcı olmak için bitki bazlı proteinler, yağlar ve karbonhidratlar dahil olmak üzere doğadan gelen makro besinlerin mükemmel bir dengesine sahiptir!

Perakende Fiyatı: 555 ₺
Autoship’li Fiyatı: 520 ₺

Kyani Restore Sindirim Enzimleri ve Probiyotik

Enerjik ve kendinizden emin bir şekilde uyandığınızı, gününüzü vücudunuzda şişkinlik ile veya halsiz hissetmeden geçirmeye hazır olduğunuzu hayal edin. Düzgün işleyen bir sindirim sistemi, vücudunuzun egzersizleriniz ve gün boyunca sizi ayakta tutmak için ihtiyaç duyduğu enerjiye sahip olmasını ve en iyi hâlinizi hissetmesini sağlar. Ne yazık ki, modern yaşam tarzıyla ilişkili çevresel faktörlerin yanı sıra kötü uyku ve beslenme alışkanlıkları, bağışıklık sistemimizden sağlıklı bir kiloyu koruma yeteneğimize kadar her şeyi etkileyerek sindirimimize zarar verebilir.

Sindirim enzimleri ve probiyotik içeren Kyäni Restore var.

Restore, düzenli sindirimi desteklemek için özel olarak tasarlanmış yenilikçi bir probiyotik karışımdır. Kyäni Restore 5’i 1 arada formülünün içinde bulunan NitroBioticsTM karışım, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Ayrıca, Kyäni Restore hassas araştırmalar sonucunda tespit edilen, içeriğinde bitki bazlı sindirim enzimleri bulunan bitkiler içeren özel bir karışımdır.

Perakende Fiyatı: 324 ₺
Autoship’li Fiyatı: 302 ₺

Kyani İndirimleri Haber Bültenimizle kayıt olun ve hiç bir kampanyayı kaçırmayın.

Daha fazla bilgi için biz sizi arayalım!