Kyani Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları Bağımsız ve Gerçek Kullanıcıların kendi kişisel deneyimlerinden oluşmaktadır. Ürünlerin etkileri kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Siz de kendi deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz lütfen iletişime geçin.

Kyani Kullanıcı Yorumları

Uyku düzensizliğim vardı ve sürekli bitkin hissediyordum Kyani Sunset ile tanıştım gerçekten herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim muhteşem bir ürün çok memenunum ve kullanmaya devam edeceğim bir ürün. 3 yıl oldu ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum deneyin ?

Gülten Yıldırım

Meraba ben dört aydır kyani ürünleri kullanıyorum. Kendimi cok iyi hissediyorum. Kan değerlerimde doktorumu bile şaşırtan çok ciddi iyileşme oldu. Kullanmaya devam ediyorum. Teşekkürler kyani.

Sabriye Yılmaz

Vücud direncim düşük olduğu için en ufak şeyde hastalanıyordum. Neredeyse yılın yarısını hasta olarak geçiriyordum. Doktorumun tavsiyesi ile kullanmaya başladım. Artık eskisi gibi hasta olurum diye korkarak gezmiyorum. Çok teşekkür ederim kyani.

Ayşegül Tanrıverdi

Kyani Sunset uzun süredir yaşadığım uyku sorunuma çözüm oldu. Tavsiye ederim.

Mesut Erkılıç

Kırmızı somon balığından olması çok ilgimi çekti. Çocuklarımın sınavları ve ders başarısına olumlu etkisi beni çok şaşırttı. Ailecek kullanıyoruz.

Gizem Tuncer

Vitamin eksikliği için kullanan annemdeki değişimi görmeye başladıktan sonra oğluma da kullandırttım şimdi alecek kullanıyoruz çok memnunuz

Serap A.

Saç ekiminden sonra almam gereken tüm vitaminleri ve hatta fazlasını içerdiği için kullanmaya başladım. 8 Aydır kullanıyorum çok memnunum.

İrfan Güler

Ambulans Şöförü olarak çok yoğun tempoyla çalışıyorum. Yorgunluğumu atamadan bir sonraki mesaiye başlamak zorunda kaldığım için çözüm ararken birçok ürün kullandım fakat hiç biri kyani ürünleri kadar bana yardımcı olmadı. Artık çift vardıyalardan korkmuyorum çünkü enerjim bitmek bilmiyor.

Murat Arslan

Arkadaşım çok met etti inanmadım hatta şüpheyle denedim şimdi kyani nitro plus benim için vazgeçilmez oldu. Tavsiye ederim.

Gökhan Tekinsoy

Kyani Sunrise kullanıyorum ve kendimi çok enerjik hissediyorum.

Nevin Oğuzsoy

70 yaşında emekli bir öğretmenim lakin kendimi artık 40 yaşında gibi hissediyorum. Dinç bir yaşam için tek tercihim kyani. Şiddetle tavsiye ediyorum. Benimle ürünleri kullanmaya başladıktan sonrada ilgilenen Gökhan beye yardımlarından dolayı teşekkür eder şükranlarımı sunarım . Allah razı olsun.

Mustafa Nalbant

Çok vitamin kullandım ama böyle basit kullanımı olanını ilk defa gördüm.

Feyza Şahin

Yaklaşık iki senedir Kyani Nitro, Kyani Sunrise ve Kyani Sunset tüm aile fertlerimin en sevdiği gıdalar haline geldi. Yıllardır kaliteli uyku uyuyabilmek için beslenme konusunda farklı yöntemler uygulamış olduğu halde sonuç alamayan biri olarak bütün sıkıntının istesek bile yediklerimizden beslenemediğimizi öğrendiğim gün bana bu farkındalığı sağlayan doktorumun önerisi ile Kyani ürünlerini hayatıma dahil etmemle birlikte şimdiye kadar sağlığım için yaptığım en iyi yatırımın Kyani ürünlerini kullanmak olduğunu farkettim. Şimdi bütün ailem Kyani ürünleri kullanıyor. Teşekkürler Kyani… ❤️

Nurhan Ozturk Akkilic

Daha fazla bilgi için sizi aramamızı ister misiniz ?

Kyäni Sağlık Üçgeni Nitro, Sunrise ve Sunset bir arada

Kyani Sağlık Üçgeni

Kyäni Sağlık Üçgeni; Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset ve Kyäni Nitro FX ürünlerinden oluşmaktadır

Kyani Plus Sağlık Üçgeni

Kyäni Plus Sağlık Üçgeni; Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset ve Kyäni Nitro Plus ürünlerinden oluşmaktadır

3 Ürün 1 Sistem Kyani’nin gıda takviyesi ürünleri, üç temel unsurdan oluşmaktadır; Kyäni Nitro, Kyäni Sunrise ve Kyäni Sunset.

Kyani Nitro Ailesi Gücünüze güç katın!

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Kyani Sunrise En iyi sabahlar Sunrise ile başlar!

Vitaminler, yaşam için gerekli, çok küçük miktarlarıyla hücre metabolizmasında önemli tepkimeleri uyaran organik bileşiklerdir. Vitaminlerin çoğu vücut tarafından yapılamadığı için besinlerimizle alınması gerekmektedir. Kyäni Sunrise, bu vitaminlerin birçoğunu barındırmaktadır.

Birçok faydası olduğu bilinen yaban mersininin yanı sıra; Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır..

Kyani Sunset Daha iyi uyku, daha iyi yenilenme!

Kyäni Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır..