Kyani Üyelik Paketleri ile Finansal Özgürlüğünüzün tadını çıkarın

Kyani Üyelik Paketleri Fiyatları ve İçerikleri

  • En avantajlı Fiyatlara Ürün alabilirsiniz
  • Tüketici ağı inşaa edebilirsiniz
  • Dağıtıcı ağı inşaa edebilirsiniz
  • Ek Gelir elde edebilirsiniz
  • Araç Destek Programından faydalanabilirsiniz
  • Yurtiçi ve Yurtdışı Tatiller kazanabilirsiniz
  • Sosyal Sorumluluk Projemizin elçisi olabilirsiniz
  • Miras bırakılabilen bir Ticaret inşaa edebilirsiniz

Kyani Üyelik Paketleri Kyäni ile Sağlıklı Yaşam Hareketi'ne katılın!

Kyani Ağ Pazarlamanın (Network Marketing) geliştirilmiş versiyonu olan Next Generation Marketing yani türkçe adı ile Yeni Nesil Pazarlama Şirketidir.

Kyani Ağ Pazarlama endüstrisinde dünya çapında 60’den fazla ülkedeki insanlara, güçlü bir iş fırsatı ile birlikte, benzersiz faydalı ürünler sunmaktadır. Daha fazla Sağlık, daha fazla Varlık ve daha fazla Yaşam istiyorsanız, ailemize katılın! İşinize başladıktan sonra, Kyani’yi ve sağlıklı yaşam ürünlerini temsil edeceksiniz.

Kyani, Next Generation Marketing iş modelinde dünya’daki en güçlü 6 Pazarlama Kanallarından olan Retail Marketing, Tele Marketing, TV Marketing, Online Marketing, Doğrudan Satış ve Network Marketing arasından dünyanın en güçlü 3 Pazarlama kanalının birleşiminden oluşuyor.

Kyani yalnızca iyi bir şirket olmak değil en iyisi olmak için kurulmuştur. Ürünlerimizi denediğinizde bunu açıkça görebilirsiniz. Kyani’nin ödeme programının sektördeki en kazançlı plan olduğunuda görebilirsiniz. Birçok kimse bu tarz iddialarda bulunabilir ancak gelin somut gerçeklerle kanıtlayalım.

Kyani’de stok, ortak bulma ve satış yapma zorunluluğu yoktur. 13 ayrı gelir kapısı sunan Kyani, tüm şirketlerin çalışma stilinden uzak, insana değer veren bir ticaret sistemi kurgulamıştır. Sektörü değiştiren Dinamiklerinden en önemliside Ürün Hediye etmektir.

Hadi sizde hemen Ailemize katılın ve Kyani Vizyonunun bir parçası olun.

Finansal Özgürlüğün 3 Temeli Kyani’de Sağlık - Varlık - Zaman

Paran yoksa hasta olmak zorundasın! Sağlık şüphesizki hayatımızda en önemli temennimizdir fakat günümüzde Paran vasa ancak Sağlıklı olabiliyorsun. Yediğimiz içtiğimiz hiç birşey artık ihtiyacımız olan vitaminleri vs. sağlayamıyor, bu sebepten dolayı sağlıklı beslenmek zorundayız. Finansal Özgür olmak istiyorsan Sağlıklı olmalısın!  Senin ve ailenin çaba gösterdiği sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyduğun Finansal özgürlüğünü oluşturmak için mükemmel bir yöntemdir Zaman Kaldıracı.

Klasik Ticaretin tam tersine Zaman Kaldıracı sayesinde oluşturduğun Pasif Gelirkatlanarak büyür. Daha fazla Varlık sadece para demek değil Özgürlükdemektir. Özgürlüğü elde etmenin birçok yolu vardır fakat bunun için herkesin gittiği yoldan değil kendi yolunu çizerek gitmen gerekiyor hemde olmaz diyen tüm seslere inat. Başarabileceğin şeylerin sınırı yok, yapanların senden hiç bir farkı yok! İzlemeyi bırak ve kendi hayalini gerçekleştirip yaşamaya başla.

Kendi çalışma saatlerini belirleyebilmenin ve gerçekten senin için önemli olan konulara zaman ayırabilme imkanına sahip olmanın keyfini çıkar. Zaman Kaldıracı eşi benzeri olmayan kazançlı bir yöntem. Bu yöntem sayesinde ufak hamleler sonucunda her zaman hayalini kurduğun yaşamın aslında senin elinde olduğunu fark edeceksin. Sıfır Risk ile Pasif Geliroluşturmaya ne dersin?

Daha fazla bilgi için biz sizi arayalım!