Sıkca Sorulan Sorular

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı? iletişime geçin.

Sıkca Sorulan Sorular

Lütfen Bilgi almak istediğiniz ürünü seçiniz.

Kyani Gida Takviyeleri

Sipariş & İade

Kyani firması ürünlerini reklam, dükkan kirası, aracı kurumsal distribütör payları gibi harcama kalemlerini dışarıda bırakarak sadece web üzerinden bağımsız distribütörler aracılığı ile satışlarını gerçekleştirir. Bu sayede çok özel olan bu ürünler uygun fiyata tüketici ile buluşabilmekte. Kyani ürünlerini www.kyanidist.gokhanokumus.com ya da okumus.kyani.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Hatta isterseniz Autoshipli müşteri olup çok daha ekonomik fiyatlara bu ürünleri kullanabilirsiniz.
Hayır, Türkiye içersindeki siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.
Ne yazık ki kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.
Kyani ürünlerini havale ya da kredi kartı seçeneği ile satın alabilirsiniz.
Ne yazık ki kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.
Kyani ürünlerini havale ya da kredi kartı seçeneği ile satın alabilirsiniz.
Evet normaldir, Yönlendirildiğiniz site Kyäni’nin resmi satış sitesidir. Güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.
Bütün Kyani müşterileri, ürünlerini 30 gün içinde iade edebilirler. Ürün iadesi için ürünlerin açılmamış ya da herhangi bir zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
Ürün iadesi yapmak istediğinizde lütfen 05369880606 nolu müşteri servisi ile iletişime geçiniz. İhtiyacınız olan yardımı müşteri servisindeki arkadaşlarımız sağlayacaktır.
Eğer 30 gün içerisinde ürünlerin açılmamış ya da herhangi bir zarara uğratılmamış olması şartı ile iade ettiyseniz ücretini tam olarak alabilirsiniz. Gönderim masrafları iade edilmez. Ürünün geri gönderiminde masraf ürün sahibine aittir.
En özet şekli ile Kyäni hakkında iki  şey söylenebilir. İlk olarak; Kyäni sağlık sektöründe, sağlık kodeksi standartları çok yüksek olan Japonya, Almanya, Kanada, Alaska, ABD  dahil dünyanın altmışdan fazla ülkesinde faaliyet gösteren, sektörün liderliğine  oynayan  ciddi ve güvenilir bir şirkettir. Kyäni hakkında ürünlerin içerik ve metabolik etkileri  ile ilgili 20.000 sayfalık tıbbi referanslı literatürü www.kyanisicience.com sayfasından incelemek mümkündür.

İkinci olarak, Kyäni ciddi ve güvenilir bir kazanç sistemi sunmakta, gelişime ve  eğitime açık, çalışmaya hazır bireylere kyani ortaklık  yapısı  ile geleceklerini güvenli bir biçimde inşa olanağı sağlamaktadır. Kyäni  hakkındaki tüm sorularınızın yanıtlarını İstanbul’da bulunan Genel Müdürlükten  alabilirsiniz. Ayrıca, iş ve ürün bilgisine  yeteri kadar hakim olmayan, etik kurallara  aykırı davrananların yarattığı olumsuzluklarla  ilgili olarak da, kyani şikayetlerini  değerlendirmek ve mağduriyetleri gidermek üzere oluşturulmuş etik kurula ulaştırılmak üzere bildirebilirsiniz.

Kyäni Türkiye nedir? diye bakacak olursak, besin tamamlayıcısı üzerine 3+1 ürünüyle sektöre giren uluslararası bir şirket olan Kyäni’nin Türkiye’de kurulmuş şirketidir. Peki, neden besin tamamlayıcısı kullanmamız gerekiyor? Yediğimiz besinlerin artık doğallığını kaybetmesi, yetiştiği yerlerin sağlıklı olmaması, içerdikleri vitamin değerlerinin düşmesi, uzun depolanma ve akabinde bize ulaşım sürelerinin uzunluğu besin tamamlayıcılarını zorunlu hale getirmiştir. 1985 ve 1996 yılları arasında yapılan bir araştırma, yediğimiz besinlerin içeriğinin zayıfladığını göstermiştir. (Kaynak: 1985 Pharmakonzern, Geigy (Schweiz), 1996 Lebensmittellabor Karlsruhe/Sanatorium Oberthal) Geldiğimiz 2015 senesinde ise besinlerin içeriğinin daha da düştüğünü söyleyebiliriz. Kyäni nedir sorusuna cevabımızı işte bu devrede söyleyebiliriz. Kyäni, bir insanın bir günde alacağı vitamin, mineral, amino asitler ve trace elementler için Sunrise ürününü, bu besinlerin vücudumuza etki etmesi için noni bitkisinin köklerinden ürettiği ve nitrikoksit üretimine katkı sağlayarak damarları açan Nitro ürününü ve REM uykusunda gerçekleşen ‘besinlerin ihtiyaç duyulan yere gitmesi’ işlemi için de derin ve rahat bir uyku sağlayan Sunset ürününü bizler için sunmuştur.

Bugün Kyäni nedir diye incelediğimizde Kyäni’nin bizlere 3+1 ürünle bir sağlık üçgeni sunduğunu söyleyebiliriz. Kyäni Türkiye nedir sorusuna daha ayrıntılı cevaplar bulmak ve Kyäni ürünlerinin içeriğini araştırmak için www.kyanisicience.com internet adresine girerek ürünler hakkında 20 bin makalenin olduğu zengin bir bilgi kaynağı bulabilirsiniz.

Kyäni hakkında söyleyebileceğimiz en önemli şeylerden biri nikrikoksiti doğal yollarla ürettiren bir doğal karışım hazırlamasıdır. Kyäni’nin tüm ürünleri doğaldır. Kyäni nedir diye bir araştırma yaptığımızda da ürünlerden bir diğeri olan Sunrise’i görebilirsiniz. Sunrise, vücudun alması gereken tüm vitaminleri tek bir üründe sunar. Eczaneden Sunrise’ın içinde bulunan vitaminleri almak istediğinizde tam olarak iki poşetle çıkarsınız ve 1000 liranın üzerinde bir fiyat ödersiniz. Bu sebeple Kyäni, ürünleri ayrı ayrı yapmak yerine hepsini tek bir üründe sunmuştur. Kyäni’nin diğer bir ürünü de Sunset’tir. Sunset, sizlere soğuk su balığından ürettiği bir Omega 3 sunmaktadır.

Kyäni ürünleri, Nitro, Sunrise ve Sunset olarak karşımıza çıkmaktadır. Benzersiz bu 3 ürünle sağlık üçgeni sunan Kyäni, milyon dolarlık bir yatırımla Türkiye pazarında yerini almıştır. 57 ülkede ürünleri satılan ve ticareti kurulan Kyäni, ürünlerin ar-ge çalışmalarına oldukça önem vermiş ve alanında uzman 4 ünlü doktorla ürünlerin üretilmesini sağlamıştır. Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu olarak karşımıza çıkan Dr. Abbas Qutab, Dr. Barrie Tan, Dr. Thomas Joseph Burke ve Dr. Clair Francomano alanında uzman çok önemli doktorlardır.

Kyäni ürünlerinden Nitro FX ve Nitro Plus, Noni bitkisinin köklerinden üretilmiştir. Noni bitkisi insan sağlığına faydalı birçok etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretimini sağlayan Noni bitkisi, Pasifik kıyılarında yetişmektedir.

Kyäni Sunrise ürünü ise, vücudumuzun bir günde alması gereken tüm vitamin, amino asit, trace elementler ve minerallere sahiptir.

Kyäni Sunset ürünü, bir Omega-3’tür. Vahşi Alaska Somon balığından yapılan Sunset, en güçlü Omega-3 formüllerinden biridir. Kyäni ürünlerinin üçü de doğaldır ve sıvıdır.

Kyäni Türkiye bir doğrudan satış firması olarak, doğal gıda takviyelerini insanlara sunduğu gibi; Kyäni’nin kendi web sitesi üzerinden ya da bireysel olarak Kyäni ürünlerini satışa sunmak isteyen bağımsız distribütörler için fırsat sunmaktadır. Ayrıca yatırımlarını ürün kalitesini her daim bir üst seviyeye taşıma ve distribütörleri ödüllendirmede kullanmaktadır.

Kyäni Türkiye vizyonu gereği, insanlara sağlıklı yaşamı takviye paketleri halinde sunmak ve bu ürünleri deneyimlemelerini sağlamak ile kalmayıp; Kyäni Türkiye ile çalışmayı tercih edip sağlıklı yaşama ilk adımı atmış olanlara da aynı deneyimi sunarak katkıda bulunan gerçek ve benzersiz bir iş modeline sahiptir.

Bir ürünün satış ve pazarlamasını gerçekleştirebilmek için, o ürün hakkında bilgi sahibi olunmasından çok ürünün bizzat pazarlayıcısı tarafından deneyimlenmiş olması gerektiği ilkesine bağlı olarak hareket eden Kyäni; bünyesinde barındırdığı insanların ürünü öğrenerek değil, bizzat deneyerek anlatmalarına olanak sağlamaktadır. Bundan dolayı, Kyäni ürünlerinin insan bedeni üzerindeki etkileri vaatlere değil deneyimlenmiş gerçeklere dayanmaktadır.

Kyani firması ürünlerini reklam, dükkan kirası, aracı kurumsal distribütör payları gibi harcama kalemlerini dışarıda bırakarak sadece web üzerinden bağımsız distribütörler aracılığı ile satışlarını gerçekleştirir. Bu sayede çok özel olan bu ürünler uygun fiyata tüketici ile buluşabilmekte ve birçok distribütör de bu ürünleri sadece tavsiye ederek ciddi kazançlar sağlayabilmektedir.

Hatta isterseniz sizde bağımsız distribütör olup çok daha ekonomik olarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize ve sağlık problemleri nedeni ile bu ürünlere daha fazla ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınıza ürünleri tavsiye ederek bu işten gelir de elde edebilirsiniz.

Ürün Detayları & Kullanım

Tabii tohumlar ve geleneksel usuller ile üretilen sağlıklı ve besin değeri yüksek gerçek gıdalara ulaşamayan, vitamin mineral ve antioksidan içeriği yetersiz endüstriyel gıdalar ile beslenen insanlar. Bedenin kendi kendini yenilemesi için vitamin, mineral, esansiyel aminoasit ve antioksidanlardan zengin beslenmenin gerekli olduğunun bilincinde olan insanlar, Nitro ailesi hariç diğer iki ürünü, 2 yaşını geçmiş tüm çocuklar, Hücrelerinin sağlıklı bir şekilde yenilenebilmesi ve strese karşı antioksidan ihtiyacının giderebilmesi için, yoğun egzersiz yapan sporcular, Aşırı stres altında çalışan insanlar, Sağlığına önem veren ve vücut bağışıklık mekanizmalarını güçlendirmek için destek almak isteyen insanlar, Yaşlanma sürecinde destek almak isteyen insanlar, İleri yaşlarda ortaya çıkabilecek sorunlara pro-aktif tedbirler geliştirmek ve bunun için takviye gıda almak isteyenler bu ürünleri kullanabilirler.
Kyäni Health Triangle (Kyäni Sağlık Üçgeni ™), Kyäni Sunrise ™, Kyäni Sunset ™ ve Kyäni Nitro FX ™, en iyi sağlığınızı korumak, onarmak ve korumak için sinerjik bir şekilde çalışır. Aşağıdaki kullanım talimatı Kyäni ürünlerini daha iyi kullanıp daha fazla fayda sağlamanızı sağlayacaktır.

1. Adım: Kyäni Sunrise ™ ‘dan önce Kyäni Nitro FX ™’ i 20 damla alın. Kyäni Nitro FX ™ düzgün kan akışını teşvik eder ve vücudun her yerine en uygun besin öğelerinin verilmesine yardımcı olur.

2. Adım: Gerekli vitaminleri, az miktarda mineralleri ve anti-oksidanları sağlamak için sabah Kyäni Sunrise ™ ‘ı 1 poşet için.

3. Adım: Öğleden sonra Kyäni Nitro FX ™ i 20 damla alın, sabah rutininizden yaklaşık 5-6 saat sonra ekstra bir enerji artışı sağlayın.

4. Adım: Kyäni Sunset ™ ‘dan önce Kyäni Nitro FX ™’ i 20 damla alın, ve Kyäni Sunset ™ için vücudunuzu hazırlayın.

5. Adım: En iyi absorbe etme ve güçlü Tocotrienoller ve Omega-3’lerin uyku esnasında vücudunuzu restore etmesine yardımcı olmak için akşam yemeğinde Kyäni Sunset ™ (3 adet jel kapsül) alın.

Bütün Kyani müşterileri, eğer memnun kalmazlarsa ürünlerini 30 gün içinde iade edebilirler. Ürün iadesi için ürünlerin açılmamış ya da herhangi bir zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
Evet, gerekli tüm izin, Belge ve Sertifikalar alınmıştır. Tarafınıza gönderilmesini arzu ederseniz iletişim kurmanız yeterlidir.
Kyäni ürünleri, Nitro, Sunrise ve Sunset olarak karşımıza çıkmaktadır. Benzersiz bu 3 ürünle sağlık üçgeni sunan Kyäni, milyon dolarlık bir yatırımla Türkiye pazarında yerini almıştır. 57 ülkede ürünleri satılan ve ticareti kurulan Kyäni, ürünlerin ar-ge çalışmalarına oldukça önem vermiş ve alanında uzman 4 ünlü doktorla ürünlerin üretilmesini sağlamıştır. Kyäni Bilimsel Danışma Kurulu olarak karşımıza çıkan Dr. Abbas Qutab, Dr. Barrie Tan, Dr. Thomas Joseph Burke ve Dr. Clair Francomano alanında uzman çok önemli doktorlardır.

Kyäni ürünlerinden Nitro FX ve Nitro Plus, Noni bitkisinin köklerinden üretilmiştir. Noni bitkisi insan sağlığına faydalı birçok etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Vücudun doğal yollardan nitrik oksit üretimini sağlayan Noni bitkisi, Pasifik kıyılarında yetişmektedir.

Kyäni Sunrise ürünü ise, vücudumuzun bir günde alması gereken tüm vitamin, amino asit, trace elementler ve minerallere sahiptir.

Kyäni Sunset ürünü, bir Omega-3’tür. Vahşi Alaska Somon balığından yapılan Sunset, en güçlü Omega-3 formüllerinden biridir. Kyäni ürünlerinin üçü de doğaldır ve sıvıdır.

Kyäni Sağlık Üçgeni, optimum sağlık için benzersiz beslenme sağlayan güçlü, kullanımı kolay bir sağlıklı yaşam sistemidir.

Kyäni Sağlık Üçgeni’nde Kyäni Sunrise, Kyäni Sunset, Kyäni Nitro FX ve Kyäni Nitro Plus bulunur. Her ürün, siz ve ailenize en iyi sağlık için benzersiz beslenme sağlamak için sinerjik çalışır. Kyäni’nin Sağlık Üçgeni, Vahşi Alaska Yaban Mersini, tokotrienollerin (E vitamininin en güçlü formu), Omega-3 yağ asitlerinin ve Nitrik Oksit’in kullanımı kolay bir sistemdeki gücünü sağlar.

Nitrik oksit insan vücudunun 24 yaşına kadar yeterli düzeyde, 24 yaşından sonra azalarak ürettiği bir gazdır. Nitrik oksidin vücuttaki işlevinin keşfi tıp dünyasında devrimsel bir nitelik taşır ve insanlığa yararlı 4. Buluş olma özelliği ile Nobel ödülüne layık görülmüştür. Vücutta sayısız yararlı işlevi bulunan bu gazın insan sağlığına en önemli katkısı düzenli kullanımda kalp krizi riskini minimize etmesidir. Kyäni, doğal nitrik oksitle benzersiz bir formül üretmiştir.
1) Sunrise: Sabah kahvaltısında ya da sonrasında (meyve suyu gibi) 1 adet için. 2) NitroFX / Nitro Xtreme (Plus): Günde 2-3 defa mümkünse aç karnına 20 damla ya da pipete gelen 1 ml kadarını için. (Nitro yu, Sunrise ve Sunset in öncesinde içerek her ikisinin de damardan emilimini artırabilirsiniz.) 3) Sunset (90 kapsül Omega 3- balık yağı): Akşam yemeğinde ya da sonrasında yetişkin dozunda alın (3 adet). 10-20: yaş arası 2 adet, 6-10 yaş arası: 1 adet alınması önerilir
Kyani firması ürünlerini reklam, dükkan kirası, aracı kurumsal distribütör payları gibi harcama kalemlerini dışarıda bırakarak sadece web üzerinden bağımsız distribütörler aracılığı ile satışlarını gerçekleştirir. Bu sayede çok özel olan bu ürünler gayet uygun fiyata tüketici ile buluşabilmekte ve birçok distribütör de bu ürünleri sadece tavsiye ederek ciddi kazançlar sağlayabilmektedir. Örneğin ihtiyacınız olan tüm vitaminlerin, minerallerin, esansiyel aminoasitlerin bulunduğu ve antioksidan deposu olan Sunrise ürünü normal bir meşrubat ya da kahve fiyatına satın alabilmektesiniz (yaklaşık 4 TL). Kyani ürünlerini www.kyani.gokhanokumus.com ya da okumus.kyani.com adresinden sipariş verebilirsiniz. Hatta isterseniz profesyonel müşteri yani bağımsız distribütör olup çok daha ekonomik olarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinize ve sağlık problemleri nedeni ile bu ürünlere daha fazla ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınıza ürünleri tavsiye ederek bu işten gelir de elde edebilirsiniz.
Kyani bilimsel danışma kurulu, her biri kendi alanlarında prestijli çalışmaları bulunan doktorlar ve bilim adamlarından oluşmaktadır. Kyani bilimsel kurul başkanı, Dr. Abbas Qutab Washington D.C deki Congressional Health Care Reforms Komitesinin danışma kurulundadır. 2003 yılında Ulusal Sağlık ve Sağlık Reformları Komitesi’nin Ulusal Halk Sağlığı Kongresindeki aktif rolünden dolayı ABD kongresi tarafından verilen ‘Yılın Doktoru’ ünvanını aldı. Kurulda ayrıca sağlık ve refaha, tıp ve bilim alanındaki gelişmelere ulaşmak ve dünya çapında insanların daha fazla deneyim elde etmesinde yardım etmek için hayatlarını adamış Dr. Barry TAN, Dr. Thomas BURKE ve Dr. Claire FRANCOMANO bulunmaktadır. Bu bilim kurulu rehberliğinde yapılan Kyani ürünleri ile ilgili tüm bilimsel çalışmaları www.kyaniscience.com dan bulabilirsiniz.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Fleuresse Cilt Bakımı

Şirket & İş Modeli

Hayır. Ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemekte ve hayvanlardan elde edilen maddeler içermemektedir.
Ürünler hassas ciltlere göre düzenlenmiş olmakla birlikte, kullanıcı hassas bir cilde sahipse, öncelikle ürünü kolunun iç kısmında test etmelidir. Eğer hassas ciltler için bir alerji testi uygulandıysa, tüm ürünlerin içeriklerini kontrol edebilirsiniz.
Prestijli ve birinci sınıf güzellik ürünleri, pazarda yer alan sözde seri üretim güzellik ürünlerine göre daha pahalı ve etkili olan son teknoloji ürünü malzemelerle formüle edilirler. Fleuresse’in eşsiz özelliği ise cilt bakımında kullanılan malzemelerin aynı zamanda gıda takviyesi ürünlerinde de kullanılıyor olmasıdır. Bunlar arasında, Alaska yaban mersini, Noni meyvesi ekstraktı ve E vitaminini sayabiliriz. Ayrıca, İsviçre elmasından elde edilen etkili ve yüksek kaliteli kök hücreleri de bu ürünlerin içeriğine dahildir.

Aynı özel ve temel malzemelerin tutarlı bir şekilde kullanılması cilt bakımının etkisini ve sonuçlarını arttırmaktadır. Gıda takviyelerinde olduğu gibi, Kyäni; cilt bakım ürünlerinde de test ve yüksek maliyetli araştırma yatırımlarıyla kaliteli malzemeleri kullanmayı seçmiştir.

Genellikle erkekler daha yağlı, geniş gözenekli ve kalın bir cilde sahiptir. Fleuresse ise hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.
Fleuresse, Kyäni’nin gıda takviyesi ürünlerindeki temel maddelerin eşsiz kombinasyonuna sahiptir. Kyäni konseptinin sağladığı güç, kısaca vücudu içten dışa doğru besleme prensibine dayanır.
Sistemi bir bütün olarak kullanmak eksiksiz bir besleme programı sağlar. Bu da aldığınız sonuçları maksimuma çıkarır.
Gündüz kremi, cildiniz üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak, hava kirliliği, UV ışınları, polenler ve klima gibi kötü koşullara karşı koruma sağlar. Cilt, yediğimiz yiyeceklerden en geç fayda sağlayan organdır. Bu organın en aktif olduğu zaman gece saatleridir. Gece kremi, gün kreminden daha fazla besin içerir ve diğer tüm organlar dinlenirken, cildin kendini onarmasına ve yenilemesine yardım eder.
Serum, cilt bakım serisindeki en yoğunlaştırılmış üründür. Serum günlük etkilere karşı bir koruma özelliğine sahip değildir. Ancak, gece ve gündüz kreminin etkisini arttırmaya yardımcı olur.
Evet, işe yarar. Fleuresse, cildinizin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış çok çeşitli ve farklı maddeler içerir.
Göz çevresindeki cilt, yüzün diğer kısımlarına göre daha küçük gözeneklere sahiptir. Daha ince ve hassastır. Göz kremi dermatoloji ve göz uzmanları tarafından alerji testlerine tabi tutulmuştur. Göz kremi, gece ve gündüz kremlerine kıyasla daha küçük taneli moleküllere sahiptir. Bu sayede göz çevresindeki küçük gözeneklere daha iyi nüfuz eder. Göz çevresindeki bölgede, cildin ince olması sebebiyle, oldukça yaygın görülen koyu halkalar ve kabartılar gibi problemler oluşur. Göz kreminde bu gibi sorunlara karşı olumlu etkiler sağlayan ve problemleri azaltan maddeler bulunur.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Fit20 & HL5 Sağlıklı Yaşam Proteinleri

Şirket & İş Modeli

3 Ürün 1 Sistem Kyani’nin gıda takviyesi ürünleri, üç temel unsurdan oluşmaktadır; Kyäni Nitro, Kyäni Sunrise ve Kyäni Sunset.

Kyani Nitro Ailesi Gücünüze güç katın!

1998 yılında üç bilim adamına, çığır açan “kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik Oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel Ödülü verildi. Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Kyani Sunrise En iyi sabahlar Sunrise ile başlar!

Vitaminler, yaşam için gerekli, çok küçük miktarlarıyla hücre metabolizmasında önemli tepkimeleri uyaran organik bileşiklerdir. Vitaminlerin çoğu vücut tarafından yapılamadığı için besinlerimizle alınması gerekmektedir. Kyäni Sunrise, bu vitaminlerin birçoğunu barındırmaktadır.

Birçok faydası olduğu bilinen yaban mersininin yanı sıra; Riboflavin, Tiamin, Nar, Yaban Mersini, Üzüm, Bektaşi Üzümü, Ginseng ve daha birçok besini içeren Sunrise dengeli beslenmenize yardımcı olmaktadır..

Kyani Sunset Daha iyi uyku, daha iyi yenilenme!

Kyäni Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin uygun bir kombinasyonunu içerir. Omega 3 vücudun üretemediği, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asididir.

Yalnızca yağda çözünen besinlerden oluşan Sunset, en yüksek biyo yararlanım ve emilim için akşam kullanımı için tasarlanmıştır..